Nogomet 03.04.2017. 23:23. Zadnja izmjena: 03.04.2017. 23:30.

1.HNL ŽENA

Visoka pobjeda Trnave i zaslužena pobjeda nogometašica Katarine Zrinski

PREGRADA - TRNAVA    0:4

Pregrada Gledatelja 50. Sudac:  Makar.  Strijelci: 0:1 Cicijelj (37), 0:2 Videc (47), 0:3 Cicijelj  (63), 0:4 Požgaj (90), TRNAVA: Domjan, Markan, Cicijelj, Videc, Korpar (od 89. Sipina), Godinić, Straka (od 87. Jurčec), Klarić, Nagy, Požgaj (od 90. Herman), Vrančić (od 70. Obadić). Trener: Mladen Vlah.

Odlična igra nogometašica Trnave donijela je i sigurnu te visoku pobjedu u Privlaci. Cicijelj je u 37. minuti načela mrežu domaćina da bi Videc u 47. minuti povećala rezultat na 2:0. Cicijelj je ponovno strijelac u 63. minuti dok je u poslijednjoj minuti utakmice Požag postavila konačni rezultat utakmice.

KATARINA ZRINSKI – MARJAN 4:2 (2:1)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sudac: Marko Đurđek (Turčin). Pomioćnici: Punčec i Vrabelj. Strijelci: 0:1 Kolgjeraj /21/, 1:1 Antolin /27-11 m/, 2:1 Antolin /30 – 11 m/, 3:1 Ščukanec/Hopinski /67/, 3:2 Gruica /69/, 4:2 Ščukanec/Hopinski /80/.

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Kušteljega, Brežni, Vugrinec /74. Bakač/, Đula, Vurušić /90. Petrinović/,Antolin /90.Vuković/, Zadravec, Horvat /55. Mikolaj/,Kelemen, Ščukanec/Hopinski. Trener: Neven Kreslin.

Crveni karton: Ana Gruica /Marjan – 86.minuta/.

Važna i zaslužena pobjeda domaćih. Nakon što su zbog greške u obrani u 21. minuti primile pogodak, u roku od 3 minute (27.-30) Čakovčanke su preokrenule rezultat, oba je puta, iz opravdano suđenih kaznenih udaraca, Damjana Antolin bila precizna. U 2. poluvremenu više inicijatdive imale su gošće, domaće su međuitim u 67. minuti iz brze i dobo uigrane kontre preko Ščukanec/Hopinski postigle treći pogodak. Kratko je trajalo njihovo veselje, gošće su dvije minute iza toga također iz kontre smanjile ishod i nastavile napadati. U jeku njihovih napada Ščukanec/Hopinski je još jednom bila precizna, bio je to pogodak koji je odlučio o pobjedniku. Od 86. minute domaće su imale igračicu više, opravdano je od strane vrlo dobro suca Đurđeka crveni karton dobila Guica.