Nogomet 04.10.2016. 09:38. Zadnja izmjena: 04.10.2016. 10:09.

1. HNL (Ž)

ŽNK Katarina Zrinski neriješeno protiv Viktorije iz Sl. Broda, Trnava izgubila 8:1

KATARINA ZRINSKI – VIKTORIJA 1:1 (0:0)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 0:1 Romić (58), 1:1 Šćukanec - Hopinski (83).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Kušteljega, (78. Vugrinec), Brežni, Đula, Vurušić (61. Kelemen), Sirotković, Zadravec (46. Mikolaj), Horvat, Krog, Šćukanec - Hopinski, Prežigalo. Trener: Mladen Kuček.

Već na početku susreta, u 9. minuti domaće su mogle postići vodeći pogodak. Netko iz gostujuće obrane izbacio je loptu s gol linije, Sirotković je trebala uputiti na prazni gol jači udarac. Do kraja poluvremena izjednačeno, s nešto više inicijative gostujućeg sastava, bez prilika za pogodak. Vodeći su pogodak postigle gošće u 58. minuti, Romić je iskoristila grešku domaće obrane.

Iza toga više inicijative domaćih, nekoliko se puta dobrim intervencijama istaknula gostujuća vratarka Belaj, bila je, međutim, nemoćna u 82. minuti nakon akcije iz koje je Šćukanec - Hopinski preciznim udarcem postigla izjednačavajući pogodak. U 86. minuti Tunić je spasila gošće od poraza, izbacila je loptu s gol linije u polje pa je utakmica završila bez pobjednika. (jf)

TRNAVA - AGRAM 1:8

GORIČAN -  Igralište Gaj. Gledatelja 50. Sudac: Martinčić.

Strijelci: 0:1 Tomić (3,11m), 0:2 Mihić (15), 0:3 Dujmović (26), 0:4 Matijević (34), 0:5 Dujmović (37), 1:5 Cicijelj (60,11m), 1:6 Matijević (81), 1:7 Čuljak (83), 1:8 Pazarac (90).

TRNAVA: Sipina - Halper, Herman (od 58. Markan), Klarić, Cicijelj, Videc, Korpar (od 77. Bašnec), Bijelić (od 46. Bregar), Mati, Trstenjak, Nagy, Požgaj. Trener: Nikola Markan.

Nogometašice Trnave teško su stradale u utakmici protiv Agrama izgubivši neočekivano sa čak 1:8. Već u prvih 45. gošće su vodile 5:0 da bi u nastavku Cicijelj iz kaznenog udarca uspjela smanjiti rezultat na 1:5.

Gošće su postigle još tri pogotka i ostvarile visoku pobjedu. (zp)