Odbojka 20.11.2018. 09:10. Zadnja izmjena: 20.11.2018. 09:11.

1. B LIGA CENTAR (Ž): Sigurna pobjeda Kaštelanki

1. B LIGA CENTAR (Ž) – 5. KOLO: Sigurna pobjeda Kaštelanki

• OK Sisak – ŽOK Kaštel Pribislavec 0:3

ŽOK Kaštel: Frančić, Sabol, Prprović, Herman, Bulović, I. Varga, Frančić, Vnuk, Knezić, Budiša, M. Varga, Šmitran, trener: Marko Obadić.

Proteklog četvrtka u Sisku, u dvorani OŠ Brezovica, odigrana je utakmica 5. kola 1.B odbojkaške lige Centar između OK Sisak  i ŽOK Kaštel Pribislavec. Kaštelanke su ostvarile sigurnu pobjedu koja u nijednom trenutku nije došla u pitanje. Prva dva seta Kaštelanke su odigrale odlično i bez većih ih problema dobile sa 25:16 i 25:20. U trećem setu domaće igračice koriste gubitak koncentracije Kaštelanki koje na početku puno griješe. Nakon vodstva domaćih igračica 12:8 te 18:12, Kaštelanke se bude i preokreću set, izjednačuju na 20:20 i pobjeđuju sa 25:21.

Poslije šest kola Kaštelanke se nalaze na 6 mjestu s 8 boda, a u subotu gostuju u Vrbovcu kod istoimenog domaćina.