Odbojka 21.11.2019. 12:33. Zadnja izmjena: 21.11.2019. 12:34.

1.B i 3. LIGA ZA ŽENE: Djevojke Kaštela bolje od druge ekipe zagrebačkog Dinama

ŽOK KAŠTEL – OK DINAMO II  3 : 2 (15:25, 25:16, 27:25, 21:25, 15:12)

Dvorana OŠ Belica, gledatelja 50
Suci: Kozjak (Šenkovec), Kopačević (Črečan)

Kaštel:  Sabol, M.Varga, E. Frančić, L. Frančić, I. Varga, Hranilović, Škvorc, Bulović, Jelenić, Peršak, Vnuk, Budiša (trener Obadić)

Odličnu i neizvjesnu utakmicu odigrale su djevojke Kaštela i druge ekipe zagrebačkog Dinama. Prvi set bio je poravnat do 14:12 za gošće. Tada Dinamovke odigravaju mnogo bolje i uvjerljivo dolaze do 25:15. Drugi set Kaštel je počeo odlično, brzo stekao veliku prednost i sa 25:16 poravnao na 1:1. Polovicom trećeg seta Kaštel je imao četiri poena prednosti. No u završnici su gošće povele 22:21. Kaštel je ipak došao do set lopte, realizirao je treću za 27:25. Polovicom četvrtog seta Dinamo je vodio 12:6. Na kraju je dosta sigurno sa 25:21 stigao do 2:2. U petom setu Dinamo je vodio na promjeni strana.

No Kaštelanke su to odličnom završnicu preokrenule 15:12.
Nakon šest odigranih utakmica Kaštel je sa 10 osvojenih bodova u sredini tablice na sedmom mjestu. U narednom kolu Kaštel gostuje u Zaprešiću kod ekipe OK Nebo.

TREĆA LIGA – ŽENE

Odbojkašice Nedelišće Eltinga nastavile su redati pobjede u trećoj ligi sjever. Ovaj put maksimalnu pobjedu od 3:0 ostvarile su u Lepoglavi. Po setovima je bilo 25:22, 25:11 i 25:9. Totovec je kod kuće poražen od četvrte ekipe Varaždina. Bilo je 0:3, ali su u dva seta bile jako blizu. Bilo je 22:25, 13:25 i 23:25. U sljedećem kolu Nedelišće Elting je slobodno. U Murskom Središću će se u međimurskom dvoboju susresti Plavi i Totovec. Treća ekipa Kaštela kod kuće će dočekati drugu ekipu Ivanca.