Odbojka 12.04.2019. 08:13. Zadnja izmjena: 12.04.2019. 08:13.

1.B LIGA SJEVER (Ž): Vrijedna pobjeda Kaštela

ŽOK KAŠTEL 3

OK MEDVEŠČAK 1

Belica - dvorana OŠ Belica, gledatelja 50. Suci: Kopačević (Črečan), Kozjak (Šenkovec)

ŽOK Kaštel: L. Frančić, Jelenić, Kamenić, Bulović, E. Frančić, Posavec, Budiša, Varga, Šmitran, Obadić, Sabol (trener Marko Obadić)

Teže od očekivanja odbojkašice Kaštela došle su do nove pobjede. Iako su domaće imale veću prednost, Zagrepčanke su nakon velike borbe dobile prvi set sa 25:23. Drugi set opet je bio neizvjestan. Domaće su ponovo propustile veću prednost, no ovaj put set je otišao na stranu Međimurki sa 25:22. Slično je bilo i u trećem setu, koji je završio 27:25 za Kaštel. Tu je otpor gošći slomljen pa je četvrti set lagano pripao domaćoj ekipi sa 25:14.

Kaštel je i dalje sedmi sa 30 osvojenih bodova. U posljednjem kolu gostuju u susjednom Varaždinu kod petoplasirane ekipe lige. Utakmica se igra u dvorani na Dravi u subotu, 13. travnja od 17 sati.