Odbojka 10.10.2018. 10:35. Zadnja izmjena: 10.10.2018. 10:36.

HAOK MLADOST II - ŽOK KAŠTEL  3:0
(25:18, 25:23, 25:12)

Zagreb - Dom odbojke na Savi, gledatelja 50, suci: Ramić (Sisak), Vurušić (Varaždin)
ŽOK Kaštel: Željka Obadić, Herman Ljerka, Bulović Iva, Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Darina Novaković, Tija Budiša, Varga Mirjam (trener Marko Obadić)

Odbojkašice Kaštela iz Pribislavca odigrale su prvu utakmicu u 1.B ligi. U novom i višem rangu natjecanja za njih gostovale su u Zagrebu kod druge ekipe zagrebačke Mladosti.  Iako je rezultat  susreta bio 3:0 za domaće igračice, na terenu prva dva seta odigrao se odličan susret. Prvi  set očekivano je bio na početku s puno grešaka, ali bolje su otvorile domaće igračice i povele sa 8:6. Kaštelanke preokreću i vode 11:10. Ipak domaće igračice poslije time auta koriste mnogo grešaka Kaštelanki i osvajaju prvi set sa 25:18.

Drugi set ponudio je neizvjesnost. Poslije vodstva 10:4 za domaće Kaštelanke borbenošću i odličnom igrom izjednačuju na 15:15, kasnije i vode 21:19. Mladostašice odličnim servisima preokreću  i osvajaju set sa 25:23. Treći set nije dao takvu napetost, poslije odličnog ulaska u set igračice HAOK Mladost II vode 14:4 i osvajaju treći set 25:12.

U narednom kolu Kaštel dočekuje ekipu Karlovca. Ta se utakmica igra u dvorani OŠ Belica u nedjelju 14. listopada s početkom od 17 sati.