Odbojka 22.11.2017. 21:59.

Odbojka

2. LIGA-CENTAR (Ž): Kaštelanke dobile Nedelišćanke

U 5. kolu odbojkašice Kaštela iz Pribislavca opravdale su ulogu favorita i pobjedile u Nedelišću odbojkašice Nedelišće Eltinga s 3:0. Sve je bilo gotovo za svega sat vremena igre, po setovima 25:13, 25:11 i 25:10. Igračice Štrigove poražene su kod kuće protiv druge ekipe Kitro Varaždina s 3:2. Prva dva seta bila su vrlo izjednačena, no oba su pripala gošćama sa 20:25 i 23:25. U drugom je vodila Štrigova 23:19. Nisu se Štrigovčanke predale, te su uzvratile na isti način i uzela naredna dva seta s 25:19 i 25:23. Za više od toga nisu imale snage, odlučujući set lagano ide Varaždinkama sa 15:4.

U narednom kolu igra se derbi začelja. Nedelišće Elting dočekuje Štrigovu (subota u 15:30), dok Kaštel očekuje lakša domaća utakmica protiv Ivanca.

Izvor: Jadranko Kirić