Odbojka 23.03.2018. 13:17. Zadnja izmjena: 23.03.2018. 13:20.

Odbojka

2. LIGA-CENTAR (Ž): Pobjeda Kaštelanki

Odbojkašice Kaštela iz Pribislavca ostvarile su novu pobjedu. U Zagrebu su bile bolje od ekipe Dinamo II rezultatom 3:1. Po setovima je bilo 25:14, 15:25, 25:20 i 25:22. Kako je Bjelovar pobjedio ekipu Medveščaka Pribislavčanke su sada prve na tablici. U slijedećem kolu u derbiju gostuju upravo kod drugog Medveščaka. Pobjednik ove lige stječe pravo igranja u 1.B ligi skupine Centar.

Štrigova nastupa u borbi od 7. do 12. mjesta. One su gostovale kod treće ekipe zagrebačkog Olimpika i poražene su sa 3:1, po setovima 25:16, 22:25, 25:21 i 25:13. Štrigova je trenutno na posljednjem mjestu u skupini, a u narednom kolu dočekuju Daruvar.

Igračice Nedelišće Eltinga nastupaju u skupini od 13. do 16. u borbi za ostanak u ligi. I one su gostovale, bile su u Glini. Gubile su 2:0 (25:13, 25:22), domaće su imale i meč loptu za 3:0. No Nedelišćanke su to spasile, osvojile dva seta (27:25, 25:20) i poravnale na 2:2. Peti set je bilo 11:11, na kraju ipak 15:11 za domaće. Ostvareni bod daje nadu da bi mogle izboriti ostanak u ligi. Nakon dva gostovanja u trećem kolu dočekuju Brcko.

Izvor: Jadranko Kirić