Odbojka 24.11.2017. 07:27. Zadnja izmjena: 24.11.2017. 07:28.

Odbojka

3. LIGA MUŠKI: Plavi bolji u Črečanu

U 5. kolu druga momčad Centrometala kod kuće je dočekala Plave iz Peklenice. I mladići su krenuli jako dobro, kontrolirali cijeli prvi set koji su dobili 25:22. No tada favorizirani gosti preuzimaju dominaciju. Drugi set su dobili 25:16, treći 25:20. Četvrti set dugo je bio poravnat, pred kraj Pekleničani stječu prednost i završavaju utakmicu sa 25:21. Kod pobjednika najbolji je bio Marko Hranilović, kod domaćih Hrvoje Novak. Odbojkaši Nedelišće Eltinga pobjedili su varaždinski Žerek sa 3:0 sužbenim rezultatom jer gosti nisu stigli na utakmicu. Totovec je ovo kolo bio slobodan. Na tablici vode Plavi iz Peklenice sa maskimalnih 9 bodova iz tri utakmice. Narednog vikenda oni igraju zaostalu utakmicu protiv Poljanca (subota 20 h). Za ostale momčadi prvenstvo se nastavlja 2. prosinca.

Izvor: Jadranko Kirić