Odbojka 31.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

CENTROMETAL II U POLUFINALU KUPA MEĐIMURJA

CENTROMETAL II-TOTOVEC 3:2(15:25, 22:25, 25:17, 25:22, 15:12)

Centrometal II: Rešetar, Z. Kirić, S. Novak, Krklec, Treska, S. Horvat, Preložnjak, Juras, Ozmec

Totovec: B. Pergar, J. Pergar, D. Pergar, J. Kozar, S. Kozar, Kregar, Trstenjak, Đurđek, D. Novak, M. Horvat

U odličnom i krajnje neizvjesnom susretu ¼ finala odbojkaškog kupa Međimurja, nakon 120 minuta igre i 5 odigranih setova, slavili su odbojkaši iz Črečana iako su do pobjede i prolaza u polufinale mogli i gostujući odbojkaši. U 1. setu neizvjesnost do 13:15, a potom nalet odbojkaša iz Totovca i set je brzo apsolviran. Krenuli su Centrometalovci odlučnije u narednom, poveli s 12:4 i sve do 18:15 držali rezultatsku prednost. Završnica seta pripada Totovcu i na semaforu stoji velikih 0:2. U tim trenucima činilo se da je pobjednik riješen, ali tako nisu mislili domaći odbojkaši. U trećem setu domaći podižu razinu svoje igre, gosti popuštaju što u konačnici rezultira glatkim osvajanjem seta odbojkaša iz Črečana. U četvrtom obostrano dobra odbojka. Domaćini uglavnom vode, ali su u završnici gosti stigli na korak do poravnanja(23:22). Ipak, ključni poeni idu na stranu domaćina i na semaforu stoji 2:2. Igra se peti, odlučujući set. Domaćini kreću sa 6:2, a pri promjeni strana imaju 3 razlike(8:5). Slijedi bolja igra odbojkaša iz Totovca, koja im donosi poravnanje(10:10) i vraća utakmicu u potpunu neizvjesnost. Ipak, gosti nisu izdržali i domaći su blokom Marka Ozmeca stigli do 14:11. Prvu meč loptu Totovec je spasio, ali je potom servis Josipa Pergara završio u mreži i Centrometalovci su se na koncu zasluženo radovali. U redovima pobjednika najbolji Siniša Novak, dok se kod Totovca istakao Josip Kozar. Odbojkaši Centrometala II (fotografija)pobjedom su se plasirali u polufinale kupa Međimurja, gdje ih očekuje prvoligaš Centrometal. Drugog polufinalistu kupa  dobiti ćemo u nedjelju, nakon susreta KOP Čakovec-Plavi(Peklenica). Pobjednik ovog susreta u polufinalu će ići na drugoligaša Nedelišće.