Odbojka 26.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

DOIGRAVANJE ZA PRVAKA-SIŠČANIMA PRVA MEČ LOPTA

Odbojkaši Centrometala jučer(srijeda) odigrali su 1. utakmicu četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske s domaćinom Siskom, gdje su poraženi rezultatom od 3:0(25:13, 25:19, 18:25, 25:20). U prva dva seta Siščani su bili bolji u svim segmentima igre, naši loši na servisu, napadu, te naročito bloku i na semaforu je ubrzo 2:0 za domaćine. U trećem znatno bolja igra odbojkaša Centrometala, bolje je funkcionirao servis i napad, a i blok je proradio i rezultat je smanjen. Krenuli su Centrometalovci odlično i u četvrtom, imali prednost do sredine seta i onda stali. Domaći su to znali naplatiti i serijom poena otišli na nedohvatljivu prednost, dobili ključni set i poveli s 1:0 u doigravanju. Priliku za popravak Centrometal ima već u subotu(28. 3. 20 h)) kada se u nedelišćanskoj dvorani Aton igra uzvrat. Pobijede li naši odlučujući susret igrat će se u srijedu u Sisku, a pobjednik tog susreta ide u polufinale.