Druga liga sjever - muški: Poraz Plavih u Murskom Središću

OK PLAVI – OK MEDICINAR TRNJE II   2 : 3  (25:15, 25:17, 13:25, 16:25, 7:15)

• Dvorana OŠ Mursko Središće, gledatelja 50. Suci : Ptiček, Gerić Hodoletnjak (oba Varaždin)

Plavi : Simon Šimon, Luka i Marko Hranilović, Goran, Hrvoje, Karlo i Jurica Novak, Antonio Trstenjak, Ivan Turk, Istok Drljić, Luka Havaši.

Odbojkaši Plavih u Murskom Središću dočekali su drugu momčad zagrebačkog Medicinar Trnja. Odlično su ušli u utakmicu, sve im je polazilo za rukom. Kao rezultat svega su dva lako osvojena seta sa 25:15 i 25:17. Nakon toga sve se promijenilo. Gosti su se sabrali, zaigrali mnogo bolje i tada  uzeli dva lagana seta sa 25:13 i 25:16. U petom setu bolje su krenuli Plavi i poveli 6:2. Nije potrajalo. U jednoj rotaciji nitko od domaćih igrača nije uspijevao proći u napadu. Uslijedio je potpuni pad i Zagrepčani su sa 15:7 došli do pobjede. Nakon pet odigranih utakmica Plavi su ipak na odličnom četvrtom mjestu na tablici sa sedam bodova. U narednom kolu  gostuju u Velikoj Gorici.