Odbojka 05.02.2020. 08:58. Zadnja izmjena: 05.02.2020. 08:59.

Druga liga sjever žene: Odbojkašice Štrigove bolje od Lepoglave

OK ŠTRIGOVA – OK LEPOGLAVA 3 : 0 (20, 20, 19)

• Dvorana OŠ Štrigova, gledatelja 50
  • suci : Lara Novak (Pribislavec), Kešina (Varaždin)

OK Štrigova : Pufek, Stanković, Zadravec, Krumpič, Heric, Šajnović, Žibek, Žižek, Puh, Posedi, Lovrec (trener Stanković)

Odbojkašice Štrigove u subotu su pobjedile posljednjeplasiranu Lepoglavu. Ta pobjeda donijela im je drugo mjesto na tablici. Usprkos tome što su domaće igračice bile favoriti u utakmici nije sve išlo glatko. Gošće su u prvom setu imale vodstvo od 13:9. Nakon time outa i odličnih servisa Marine Puh Štrigova to preokreće i sigurno dolazi do seta sa 25:20. Drugi set dugo je bilo poravnato, zadnje kod 18:18. Ali završnicu su opet bolje odigrale djevojke iz Štrigove za ponovljenih 25:20. Treći set domaće igračice stalno su bile u sigurnoj prednosti i sa 25:19 došle do nova tri boda.

Druga ekipa Kaštela iz Pribislavca u istoj ligi poražena je u Brckovljanima sa 3:2.