Odbojka 03.02.2020. 11:20. Zadnja izmjena: 03.02.2020. 11:22.

ŽOK VRBOVEC - ŽOK KAŠTEL  3 : 1 (25:22, 25:27, 25:21, 25:15)

• dvorana Srednje škole Vrbovec, gledatelja 50
  • Suci : Antolić, Babić (oboje Zagreb)
  • Kaštel :  Sabol, M.Varga, E. Frančić, L. Frančić, I. Varga, Hranilović, Škvorc, Bulović, Jelenić, Peršak, Vnuk, Budiša (trener Obadić)

Odbojkašice iz Pribislavca gostovale su u Vrbovcu kod direktnog konkurenta na tablici. U prva tri seta bila je to vrlo izjednačena utakmica. Nakon što je domaćim igračicama prvi set pripao sa 25:22, u drugom nakon velike borbe Kaštel sa 27:25 dolazi do poravnanja. Ključ je bio treći set kojim su Vrbovčanke prelomice utakmicu. Nakon 25:21 slomile su otpor gošći, te u četvrtom setu sa 25:15 lagano došle do pobjede.

Kaštelanke su četvrte na tablici. U narednom kolu kod kuće dočekuju zagrebački Olimpik II. Utakmica je to u kojoj bi Kaštel trebao doći do novih bodova.