Odbojka 19.06.2019. 08:53. Zadnja izmjena: 19.06.2019. 08:55.

Odigrano četvrtfinale

KUP REGIJE CENTAR ZA ŽENE: Kaštelanke ušle u polufinale

• OK PETRINJA – ŽOK KAŠTEL   1:3

Kaštel: Tija Budiša, Ema Frančić, Mirjam Varga, Laura Frančić, Klara Škvorc, Iva Hranilović, Mailinda Vnuk, Iva Bulović, Anja Šmirtan, Azra Jelenić

U utakmici četvrtfinala Kupa regije sjever u Petrinji su se sastale ekipe Petrinje i Kaštela iz Pribislavca. Pomlađena ekipa Kaštela odigrala je odličnu utakmicu te se plasirala u slijedeće kolo kupa rezultatom 3:1 u setovima.

U prvom setu Kaštelanke su loše krenule i gubile 8:1. Uspjele su to preokrenuti te u jednom trenutku i povesti. No domaće su do kraja bile bolje i s 25:18 uzele taj set. Drugi set Kaštel je zaigrao mnogo bolje, djevojke su manje griješile, dobro servirale i s 25:19 poravnale na 1:1. Nastavile su i dalje borbeno i odlučno u naredna dva seta te došle do pobjede 25:21 i 25:20, čime su izborile polufinale Kupa regije u kojem će biti domaćini ekipi Karlovca.