Odbojka 11.02.2019. 09:20. Zadnja izmjena: 11.02.2019. 09:20.

Nova uvjerljiva pobjeda Centrometala na gostovanju u Rovinju

• OK ROVINJ – OKM CENTROMETAL 0:3

Rovinj - Dvorana Gimnasium Rovinj, gledatelja 100. Suci : Brozić, Brlas (oba Rijeka).

Centrometal: Pribanić, Marciuš, Vincek, Ivančić, Juras, Vuk, David, Palinkaš, Ivan i Hrvoje Novak, Zelenika (trener Siniša Novak).

Odbojkaši Centrometala očekivano su došli do pobjede u Rovinju. Istoimeni domaćin samo je u drugom setu prijetio, prvi i treći set Međimurci su bili vrlo uvjerljivi. Centrometal je krenuo u najjačem sastavu. Kao korektor Vincek, primači Juras i Pribanić, srednjaci Zelenika i Palinkaš, tehničar Ivančić i libero David. Od početka utakmice Centrometal je krenuo odlučno. Na polovici seta imali su 13:5. Pokušao je domaći trener izmjenama nešto učiniti, no to nije davalo rezultat pa završava 25:13. U drugom setu mnogo neizvjesnije, sve do 17:17. Nakon toga Centrometal je do kraja samog seta bio u prednosti, za konačnih 25:22. U trećem setu izjednačeno do 6:6. Tada slijedi 10 servisa Pribanića i 16:6 za goste. Tu su se domaći u potpunosti predali. Završilo je 25:15. U drugoj utakmici ove skupine Sisak je u nedjelju pobjedio Split sa 3:1 te se tako Centrometal ovom pobjedom probio na prvo mjesto na tablici, odnosno ukupno na 5. u Hrvatskoj.

• U narednom kolu gostuju upravo u Splitu.

Poredak: Centrometal (19), Split (18), Sisak (8), Rovinj (3).