Odbojka 12.01.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

O D B O J K A: CENTROMETAL I PLAVI FINALISTI KUPA MEĐIMURJA

Odbojkaši prvoligaša Centrometala i trećeligaša Plavih iz Peklenice finalisti su ovogodišnjeg odbojkaškog kupa Međimurja. I dok je prvoligaš iz Črečana očekivano u svom novom finalu, odbojkaši iz Peklenice napravili su pravi podvig pobjedom u neizvjesnom polufinalnom ogledu s drugoligašem Nedelišćem. Centrometal je u Nedelišću s 3:0(25:11, 25:17, 25:23), za 60 minuta igre nadigrao Centrometal II, čiji su odbojkaši opasno priprijetili tek u trećem setu, dok su Plavi u najzanimljivijoj kup utakmici pred velikim brojem svojih bučnih navijača s 3:2(25:21, 22:25, 25:10, 21:25, 17:15) nadvisili Nedelišće, iako su gosti ispustili prednost od 12:7 i 14:11 u odlučujućem, petom setu. Finale odbojkaškog kupa Međimurja igra se ove subote(17. 1.) u dvorani Osnovne škole u Štrigovi, kojeg su domaćini Pekleničani. U utakmici za 3. mjesto(17 h) igraju Nedelišće-Centrometal II, a u finalu(19 h) igraju Centrometal i po prvi puta u povijesti Plavi iz Peklenice.