Odbojka 09.01.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

O D B O J K A - PEKLENIČANI U POLUFINALU KUPA

KOP ČAKOVEC-PLAVI 1:3(19:25, 13:25, 25:22, 18:25)

KOP Čakovec: I. Vabec, M. Vabec, Kolarek, Mihoci, Filo, Petek, Bernat, Grošević, Veinović, Horvat

Plavi: J. Novak, L. Hranilović, M. Hranilović, Bilas, Drljić, G. Novak, Jančikić, Premužić, Varga, Krumpič, Trstenjak, Stanković

Odbojkaši  Plavih iz Peklenice zasluženo su se plasirali u polufinale odbojkaškog kupa Međimurja pobjedom u 4 seta nad domaćinom, Klubom odbojke na pijesku Čakovec, čiji su odbojkaši pružili gostima neočekivano jak otpor. Start utakmice bio je u znaku Pekleničana, koji su brzo stekli veću bodovnu prednost. Domaći su ozbiljno pritisnuli u završnici seta, ali je prednost ipak bila nedostižna. U drugom su gosti krenuli s 6:19 i tu je već(unatoč pritisku domaćih) set bio riješen. U tim trenucima izgledalo je da će sve biti gotovo u 3 seta, ali tako nisu mislili čakovečki veterani. Krenuli su KOP-ovci od starta odlučno, pohvatali sve živo u polju i preko svoje glavne uzdanice-Alena Groševića dobili set i vratili rezultatsku neizvjesnost. Obostrano sjajno igralo se i u četvrtom. Krenuli su KOP-ovci s 3 razlike(12:9), imali prednost sve do 16:15, ali nisu izdržali. Slijedi serija poena Pekleničana na servis Istoka Drljića i tu su gosti prelomili set i utakmicu u svoju korist, za na kraju zasluženih 3:1. U redovima pobjednika najbolji Goran Novak i Istok Drljić, a kod Čakovčana Alen Grošević. Tako će u polufinalu odbojkaškog kupa Međimurja (subota, 10. 1. ) igrati Plavi-Nedelišće (Dvorana OŠ M. Središće 17 h), te Centrometal II-Centrometal (Aton, 18 h).