Odbojka 26.10.2019. 09:46. Zadnja izmjena: 26.10.2019. 09:48.

OKM CENTROMETAL – OK SPLIT   3:0  (23, 18, 19)

Dvorana NGC-a Aton u Nedelišću, gledatelja 100
Suci Mijić, Dubac  (Osijek)

Centrometal: Orešković, Vincek, Ivančić, Juras, David, Vuk, Hrvoje i Ivan Novak, Stanković, Lesinger, Zelenika, Jengić, Marciuš, Vidović (trener Siniša Novak)
U prvoj domaćoj utakmici u sezoni, te nakon poraza u Zagrebu, odbojkaši Centrometala imali su imperativ pobjede nad gostima iz Splita. Gosti s nekoliko klasnih igrača pri kraju karijere bili su velika nepoznanica. I odlično su domaći ušli u utakmicu. No, kao da centrometalovci tada kreću s igrom „lako ćemo“ pa redaju greške. Gosti su sve bliže i bliže. To je primoralo Međimurce da mnogo bolje zapnu u drugom setu. Kada je početkom trećeg seta Juras izašao iz igre zbog problema sa stopalom pojavio se upitnik nad utakmicom. Vodio je Split do 11:10. No, Vincek je bio sjajan u napadu i bloku, prošao gotovo sve lopte, te predvodio svoju momčad do pobjede od 25:19.

Odbojkaše Centrometala sada u prvenstvu očekuju dva gostovanja. Ovog vikenda gostuju u Osijeku, a idućeg u Varaždinu.