Odbojka 08.05.2018. 22:25. Zadnja izmjena: 08.05.2018. 22:30.

Odbojkaši Centrometala pobjednici su Kupa Međimurja

OK Plavi - OKM Centrometal  0:3

M. Središće - dvorana OŠ, gledatelja 100, suci: Kopačević (Črečan), Košir (Nedelišće)

Centrometal: Davor Bogdanović, Dražen Vincek, Tomica Posavec, Antonio Juras, Marijan Palinkaš, Karlo Novak, Hrvoje Novak, Vanja Marciuš, Deni Vuk, Vedran David, Tomica Puđa, Zlatko Rešetar, Filip Jengić i Niko Vidović (trener Jadranko Kirić)

Plavi: Marko Hranilović, Istok Drljić, Hrvoje Novak, Luka Hranilović, Goran Novak, Simon Šimon, Karlo Novak, Ivan Turk i Antonio Trstenjak (trener Jurica Novak)

Odbojkaši Centrometala petnaestu godinu zaredom pobjednici su Kupa Međimurja. Očekivan je to rasplet ovog natjecanja. Domaći igrači imali su hendikep već od početka jer im nije mogao zaigrati prvi tehničar Jurica Novak. Na drugoj strani brojni izostanci kod Centrometala nisu predstavljali problem obzirom na široku klupu međimurskog prvoligaša. Od samog početka velika dominacija črečanske momčadi koja je povela 17:5, završilo je 25:13. U drugom setu je dobio s 25:19.

U trećem setu su prvi put za seniore CM-a minutažu dobili Filip JengićNiko Vidović. Kroz set Centrometal je vodio, da bi Plavi u par navrata došli na poen zaostatka, ali promašili servis za konačnih 25:23. Nakon utakmice član Izvršnog odbora Odbojkaškog saveza Međimurske županije Antun Mikac podijelio je pehare momčadima.