Odbojka 05.04.2019. 09:38. Zadnja izmjena: 05.04.2019. 09:38.

1.B LIGA SJEVER (Ž) – 20. KOLO: Velika Gorica iznenadila Kaštelanke

ŽOK KAŠTEL 2

OK VELIKA GORICA 3

Belica - Dvorana OŠ Belica, gledatelja 50. Suci: Kopačević (Črečan), Kozjak (Šenkovec)

Odbojkašice Kaštela neugodno su iznenadile domaćim porazom od pretposljednje Velike Gorice. Jako su loše ušle u utakmicu i izgubile prvi set uvjerljivo sa 25:13. Vratile su se u drugom na isti način sa 25:17. Treći set bio je napet, dobile su ga Kaštelanke 25:23. No, isti takav četvrti izgubile su 26:24 iako su imale prednost od 23:22. Gošće su povele početkom petog seta i tu prednost zadržale do konačnih 15:12. U sljedećem kolu Kaštel je opet domaćin, kad dočekuje desetoplasirani Medveščak iz Zagreba.

2. LIGA SJEVER (Ž) – 8. KOLO: Dinamo bolji od Štrigove

OK ŠTRIGOVA 1

OK DINAMO II 3

Štrigova - Dvorana OŠ Štrigova, gledatelja 50. Sudac: Gerić Hudoletnjak (Varaždin)

Odbojkašice Štrigove poražene su od druge ekipe zagrebačkog Dinama iako to nije trebalo tako završiti. Prvi set bio je skroz neizvjestan, na kraju su sretnije bile gošće i dobile ga 26:24. Potom je Štrigova poravnala sa 25:19. Treći set opet je bio neizvjestan i opet otišao na stranu Zagrepčanki sa 25:23. Nakon toga Štrigova više nije imala snage za novi preokret, četvrti set dobio je Dinamo lagano sa 25:14. U sljedećem kolu Štrigova gostuje u Petrinji.

TREĆA LIGA SJEVER (Ž): Jedino Kaštel II uspješan

Odbojkašice Kaštela II u međimurskom dvoboju pobijedile su u gostima Totovec sa 3:0. Po setovima je bilo 25:18, 25:12 i 25:7. Kaštel II pobijedio je i u zaostaloj utakmici ekipu Toplice sa 3:0, po setovima 25:20, 25:13 i 25:17. Odbojkašice Nedelišće Eltinga poražene su u Lepoglavi sa 3:1. Prvi set su dobile 25:23, no u ostala tri domaće igračice bile su dominantne sa 25:9, 25:17 i 25:15. Poražene su i igračice Plavih kod ekipe Kitro Varaždin II sa 3:0. Po setovima je bilo 25:23, 25:12 i 25:17.