Odbojka 10.02.2016. 11:03. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Odlična partija odbojkaša Nedelišća na gostovanju u Petrinji

PETRINJA - NEDELIŠĆE ELTING  0:3 (19:25, 22:25, 18:25)

Petrinja - dvorana Srednje škole, gledatelja 50, suci: Radošević, Hodžić (obje Sisak)
Nedelišće: Karlo, Ivan i Hrvoje Novak, Juras, Stanković, Hranilović, Marko i Vedran David, Pergar (trener Siniša Novak)

Iznimno motiviranog domaćina inspiriranog porazom u prvom kolu ove sezone Nedelišćani su već na samom početku uspjeli utišati. Kompletno odlična igra svih 6 igrača u polju i servisi Karla Novaka kumulirali su relativno laganim osvajanjem prvog seta 25:19. U drugom setu umjesto Marka Hranilovića ulazi Antonio Juras, čime je pojačana obrana, uz već standardno odličnog Vedrana Davida. U tom setu Nedelišće je povelo 19:13, no zbog par grešaka domaćin se uspijeva vratiti u igru. Preokreta ipak nije bilo i na kraju taj set odlazi na gostujuću stranu 25:22. Dominacija je nastavljena i u 3. setu. S vanjskih pozicija razaraju Marko David i Antonio Stanković, dok sa sredine Ivan Novak i Božidar Pergar.

Izvor: Jadranko Kirić