Odbojka 22.03.2016. 11:35. Zadnja izmjena: 22.03.2016. 11:39.

3. liga sjever (Ž)

Šampanjac i pjesma u svlačionici štrigovskih odbojkašica, osigurale naslov prvaka lige

Štrigova - Centrometal 3:0
(25:13, 25:16, 25:11)

Štrigova - dvorana OŠ, gledatelja 60, sudac Kopačević (Črečan)
Štrigova: Horvat, Pufek, Zadravec, Krklec, Posedi, Lovrec, Žižek, Krumpič, Vinković, Žibek, Srša, Heric (trener Stanković)
Centrometal: Novak B, Kovač, Špiranec, Škvorc, Novak P, Horvat L, Baksa, Wrana, Novak S, Horvat T, Vrhar (trener Novak)

Šampanjac i pjesma u svlačionici štrigovskih odbojkašica. Šesnaestom pobjedom u nizu, dva kola prije kraja prvenstva odbojkašice Štrigove osigurale su naslov prvaka lige. Od početka utakmice dalo se naslutiti da Štrigovčanke neće dopustiti bilo kakvo iznenađenje. Odlično su domaće odigrale na svim pozicijama. Tek u drugom setu Centrometal uspijeva parirati i držati izjednačenu igru ali tek do desetog poena kad se Štrigova odvaja na nedostižnih 15:9 i lako privodi set kraju, a nakon toga i meč.