Odbojka 28.02.2019. 08:12. Zadnja izmjena: 28.02.2019. 08:12.

Odbojka

TREĆA LIGA SJEVER (M i Ž): Nova pobjeda Plavih

• Plavi Peklenica – Krapinske Toplice 3:0

U Murskom Središću ekipa Plavi dočekala je gošće iz Krapinskih Toplica. Mnogo problema imao je favorizirani domaći sastav u prvom setu. No kad su ga dobile sa 26:24 dalje se išlo mnogo lakše. Drugi set im je pripao sa 25:17, a treći sa 25:15. Neizvjesnu utakmicu odigrali su pak u Nedelišću domaći Nedelišće Elting i Totovec. Totovčanke su lagano dobile prvi set 25:19, Nedelišćanke još lakše drugi 25:14. Potom je Nedelišće povelo sa 25:18, pa Totovec sa 25:10 izjednačio. U odlučujućem setu Totovec je vodio 7:1 i potpuno stao. Nedelišće je pobjedilo sa 15:9.

Na tablici su Plavi na drugom mjestu bod iza prvog Ivanca II. Kaštel II je treći, Nedelišće Elting sedmo, dok se osvojenim bodom Totovec maknuo sa posljednjeg mjesta na tablici preskočivši Krapinske Toplice.

• Mladi odbojkaši Centrometala odigrali su dobru utakmicu protiv Poljanca, ali su ipak poraženi sa 3:2. Dva puta su bili u vodstvu. Prvi set im je pripao 25:22, dok je Poljanec uzvratio sa 25:21. Opet su Centrometalovci došli do prednosti sa 25:19, pa Poljanec poravnao sa 25:21. Zadnji set 15:10 za goste. Plavi iz Peklenice i Nedelišće Elting odgodili su svoju utakmicu.