Ostalo 29.03.2019. 11:58. Zadnja izmjena: 29.03.2019. 11:59.

Turnir u Zagrebu

Badmintonaši Međimurja osvojili pet medalja

U Zagrebu je nedavno održan je 2. Savezni turnir za mlađe kadete U-13, kadete U-15 te mlađe juniore U-17 na kojem su nastupile i ekipe Badminton kluba Međimurje pod vodstvom klupskih trenera Emilije Talan i Tomislava Grubića, dok je voditelj natjecanja oba dana bio član BK-a Međimurje Filip Mikolaj.

Članovi BK-a Međimurje ostvarili su vrlo dobre rezultate pa su u Čakovec ponijeli pet medalja. U konkurenciji mlađih kadeta U-13 uvjerljivu pobjedu ostvario je Vito Peti, a zlatnoj medalji pridodao je i srebrnu medalju u konkurenciji mješovitih parova koju je osvojio zajedno s Vanjom Novak. U konkurenciji mlađih juniora U-17 pobjedu je ostvario Luka Črep, dok je treće mjesto i brončanu medalju osvojio Ivan Grubić, koji je uz to osvojio i brončanu medalju u konkurenciji mješovitih parova s Koprivničankom Nikom Matovinom.