Ostalo 25.01.2019. 08:27. Zadnja izmjena: 25.01.2019. 08:28.

Prvenstvo Hrvatske

Čakovečki plivački klub: Tradicija osvajanja medalja nastavljena i u Rijeci

Na Prvenstvu Hrvatske održanom u Rijeci, nastupilo je pet plivačica i trojica plivača iz ČPK-a: Kaja Sabol, Hannah Ereiz, Ema Medved, Gloria Požgaj i Marta Horvat te Antonio Šantek, Tin Furdi i Adam Šinjori, a koje je na natjecanju pratio trener Goran Kolarić.

Čakovečki plivači su svojim odličnim nastupima opet dokazali kako ČPK zaslužuje visoku poziciju u hrvatskom plivanju. To potvrđuje i podatak da od 2010. godine redovito osvajaju medalje na državnim natjecanjima, a ovog puta za to se pobrinuo Tin Furdi koji je osvojio broncu na 100m slobodno te 6. mjesto u disciplini 200m slobodno i 7. mjesto u disciplini 50m slobodno. Adam Šinjori osvojio je 8. mjesto u disciplini 200m leptir dok je Hannah Ereiz osvojila 7. mjesta u disciplini 50m leđno i 200m leđno te 10. mjesto u disciplini 100m leđno. Štafeta 4x50m slobodno (Medved, Ereiz, Požgaj i Horvat) u juniorskoj konkurenciji zauzela je odlično 5. mjesto.