Ostalo 19.05.2017. 07:27. Zadnja izmjena: 19.05.2017. 07:29.

Plivanje

Članovi Čakovečkog plivačkog kluba odlični u Sisku

U Sisku je u organizaciji PK Sisak održano pretposljednje plivačko natjecanje ove sezone – 8. “Sveti Kvirin“. Natjecanje je održano u velikom 50 metarskom bazenu, na rasporedu je bilo 11 pojedinačnih disciplina u kategoriji mlađih kadeta i kadeta, nastupilo je ukupno 315 plivača i plivačica iz 17 hrvatskih klubova. Među njima i 16 mlađih kadeta i kadeta (9 plivača i 7 plivačica) iz Čakovečkog plivačkog kluba (Adam Šinjori, Filip Cvjetičanin, Fran Kovačec, Sven Furdi, Vita Pintarić, Ema Medved, Glorija Požgaj,Hannah Ereiz, Gašpar Bodulicaa, Borna Bičak, Matija Tropša, Jana Slaviček, Dora Horvat, Vida Kolarić, Meri Furdi i Sara Puklavec) pod vodstvom trenera Gorana Kolarića i Leonarda Novaka.

Najbolja tri plivača i plivačice u svakoj su disciplini i kategoriji nagrađeni prigodnim medaljama, a najuspješniji plivač i plivačica s najvećim zbrojem bodova od dva rezultata primili su pehar. Najuspješnije među plivačima ČPK-a i osvajačice medalja bile su Hannah Ereiz i Ema Medved, Hannaah Ereiz je osvojila medalje u svim isplivanim disciplinama: 1. mjesta u disciplinama 100 metara slobodno, 200 metara leđno, 200 metara mješovito i 2. mjesto u disciplini 200 metara leptir, a Ena Medved je osvojila: 2. mjesto u disciplini 100 metara leđno i 3. mjesta u disciplinama 200 metara leđno i 400 metara mješovito.