Ostalo 26.01.2017. 09:41. Zadnja izmjena: 26.01.2017. 10:04.

Pojedinačno i štafetno

Članovi ČPK-a na natjecanjima u Sisku i Sloveniji osvojili ukupno 50 odličja!

Mladi plivači i plivačice Čakovečkog plivačkog kluba imali su odličan nastup i postigli su evidentne rezultate na međunarodnom plivačkom natjecanju – 7. pokal Zdravilišča Radenci u susjednoj Sloveniji. Nastupilo je 120 natjecatelja iz 11 slovenskih i 1 hrvatskog (ČPK) kluba, bili su podijeljeni u 5 muških i 5 ženskih kategorija.

Mladi Čakovčani pod vodstvom trenera Leonarda Novaka, mag. cin: Antonio Šantek, Tin Furdi, Adam Šinjori, Vinko Stunković, Sven Furdi Borna Bičak, Matija Tropša, Tin Janči, Petra Pospišil, Dora Horvat, Lucija Trupković, Sara Puklavec i Ema Šamarija postigli su veliki uspjeh i osvojili pregršt odličja.

• PETRA POSPIŠIL: 1. mjesto u disciplini 100 metara leptir
  • LUCIJA TRUPKOVIĆ: 3. mjesto u disciplini 50 metara leptir.

24 MEDALJE PLIVAČIMA ČPK-a NA REGIONALNOM PRVENSTVU MLAĐIH DOBNIH SKUPINA U SISKU

Hrvatski plivački savez bio je u Sisku organizator Regionalnog prvenstva Regije 4 za početnike, mlađe kadete i kadete, plivalo se u 17 pojedinačnih disciplina u 3 kategorije za dječake i djevojčice, te 4 štafetne discipline, a nastupilo je ukupno 304 plivača i plivačica iz 14 hrvatskih klubova.

Čakovečki plivački klub predstavljalo je ukupno 26 natjecatelja (15 plivačica i 11 plivača) pod vodstvom trenera Gorana Kolarića, prof. i Leonarda Novaka, mag. cin. Mladi plivači i plivačice ostvarili su odlične rezultate, ukupno su osvojili 24 pojedinačne medalje (8 zlatnih, 10 srebrnih i 6 brončanih), te 4 srebrne štafetne medalje.

• VITA PINTARIĆ: 2. mjesto na 200 metara prsno i 3.mjesto na 100 metara prsno

Osvajači štafetnih medalja: Štafeta 4x100 metara mješovito kadeti (M / Ž): 2. mjesto u sastavu: Hannah Ereiz, Ema Medved, Adam Šinjori i Sven Furdi; štafeta 4x100 metara mješovito (Ž) kadeti: 2. mjesto u sastavu: Ema Medved, Hannah Ereiz, Gloria Požgaj i Vita Pintarić, štafeta 4x100 metara slobodno (Ž) kadeti: 2.mjesto u sastavu: Ema Medved, Hannah Ereiz, Gloria Požgaj i Vita Pintarić, te štafeta 4x100 metara slobodno (Ž) mlađi kadeti: 2. mjesto u sastavu: Marta Horvat, Jana Slaviček, Vida Kolarić i Meri Furdi.