Ostalo 08.06.2017. 00:10. Zadnja izmjena: 08.06.2017. 07:37.

Plivački klub Mornar

Hannah Ereiz najuspješnija plivačica Grand prix natjecanja u Splitu

Plivački klub Mornar Split bio je odličan organizator posljednjeg mini Grand prix natjecanja ove plivačke sezone – 4. „Mali mornar“. Na rasporedu je bilo ukupno 11 pojedinačnih disciplina u kategorijama mlađih kadeta i kadeta, nastupilo je 409 plivača i plivačica iz 22 kluba, među njima i mladi Čakovečkog plivačkog kluba. Najbolja tri plivača i plivačice u svakoj disciplini i kategoriji nagrađeni su prigodnim medaljama, a najuspješniji plivač i plivačica u svakoj kategoriji primili su i prigodne poklone. Za Čakovečki plivački klub pod vodstvom predsjednika i trenera Gorana Kolarića, prof. nastupili su: Adam Šinjori, Filip Cvjetičanin, Vita Pintarić, Ema Medved, Gloria Požgaj i Hannah Ereiz. Osvajači medalja bili su: Hannah Ereiz, Ema Medved, Adam Šinjori i Glorija Požgaj. Hannah Ereiz i Ema Medved osvojile su medalje u svim isplivanim disciplinama, Hannah tri zlatne i jednu brončanu, a Ema tri zlatne i jednu srebrnu, dok je Adam Šinjori osvojio dvije zlatne, a Grojia Požgaj jednu brončanu medalju.

Osvajači medalja:

• Hannah Ereiz: 1.mjesta u disciplinama 100 i 200 metara leđno i 100 metara mješovito, te 3.mjesto u disciplini 100 metara slobodno
  • Ema Medved: 1.mjesta u disciplinama 100, 400 i 800 metara slobodno i 2.mjesto u disciplini 200 metara mješovito
  • Adam Šinjori: 1.mjesta u disciplinama 100 i 200 metara mješovito
  • Gloria Požgaj: 3.mjesto u disciplini 400 metara slobodno.

Osim medalja Hannah Ereiz je nagrađena i prigodnim poklonom za najuspješniju plivačicu natjecanja u svojoj kategoriji.