Ostalo 26.11.2018. 11:27. Zadnja izmjena: 26.11.2018. 11:28.

Judo klub Zrinski

JUDO Antonija Matoša zlatna u Ljubljani

Judo klub Zrinski nastupio je na 55. međunarodnom turniru Nagaoka u Ljubljani, na kojem je preko 450 judaša i judašica iz Slovenije, Hrvatske, Italije, Austrije, Srbije te Bosne i Hercegovine. Za Zrinski su nastupili: Antonija Matoša, Lorenna Hranilović i Nikola Jalšovec, a vodio ih je trener Filip Šeketa.

Antonija je u uzrastu do 12 godina (+52kg) pobjedila judašicu iz BiH te dvije judašice iz Slovenije te je nakon 3 pobjede osvojila zlatnu medalju. Nikola je u uzrastu do 12 godina (-42kg) nakon sjajnog starta ipak morao u repasaž u kojem je zaustavljen prije borbe za medalje. Lorenni je u uzrastu do 14 godina (+63kg) malo sportske sreće i snage nedostajalo da se popne na najviše postolje, osvojivši 2.mjesto.