Ostalo 25.01.2019. 08:21. Zadnja izmjena: 25.01.2019. 08:22.

Judo

Judo klub Zrinski uspješan u Sloveniji

Na nedavno održanom natjecanju u Lendavi (Slovenija), prvom ove sezone, na kojem je sudjelovalo 46 klubova iz Slovenije, Hrvatske, BiH, Srbije i Mađarske, nastupio je i JK Zrinski iz Čakovca. Za Zrinski su nastupili: Grgur Dovečer, Loren Janković-Crnčec, Nikola Jalšovec, Luka Huljak, Fran Medlobi i Antonija Matoša, a na turniru ih je vodio trener Filip Šeketa. Medalje su osvojili Luka Huljak (2. mjesto), Nikola Jalšovec (2. mjesto) i Antonija Matoša (3. mjesto), dok je Loren zauzeo 5. mjesto, izgubivši u borbi za medalju. Grgur i Fran unatoč dobrim borbama nisu uspijeli izboriti borbu za medalju.

- Početak sezone krenuo je u pozitivnom smjeru, te očekujemo još puno dobrih borbi i medalja u nastavku sezone, rekao je trener Šeketa.