Ostalo 27.12.2018. 14:21. Zadnja izmjena: 27.12.2018. 14:22.

Turnir

JUDO: Zrinski drugi u Mariboru

Judo klub Zrinski nedavno je nastupio na zadnjem turniru ove sezone u Mariboru u Sloveniji i ostvario odlične rezultate. Na turniru su nastupili natjecatelji iz Slovenije, Hrvatske i Mađarske, a za Zrinski su nastupili Lorena Hranilović, Antonija Matoša, Nika Đurinić, Nikola Jalšovec, Matej Naranđa, Fran Medlobi i Fran Hranilović, a na turniru ih je vodio trener Filip Šeketa. Zlatne medalje su osvojili Lorena Hranilović (U14), Antonija Matoša (U12) i Matej Naranđa (U12), srebrne Fran Medlobi (U14) i Nika Đurinić (U10), a brončanu medalju je osvojio Nikola Jalšovec (U12). Fran Hranilović (U10) osvojio je 7. mjesto.

Nakon sjajnih borbi JK Zrinski na kraju je ekipno završio na 2. mjestu od 25 klubova te su tako sezonu završili na najbolji mogući način.