Ostalo 02.11.2018. 06:51. Zadnja izmjena: 02.11.2018. 06:52.

Natjecanje

JUDO Zrinski uspješan u Sloveniji

Proteklog vikenda članovi judo kluba Zrinski Čakovec sudjelovali su na međunarodnom judo natjecanju 9. Pokal Beltincov koji se održao u Puconcima u Sloveniji. Judo klub Zrinski je predstavljalo 10 članova koji su se natjecali u uzrasnim kategorijama U-10, U-12 i U-14. U kategoriji U-14 Lorenna Hranilović (+63 kg) osvojila je 3. mjesto, dok je Dino Vuk (66 kg) osvojio sjajno 2. mjesto. Nakon njih su u uzrasnoj kategoriji U-12 svoje vještine pokazali Antonija Matoša (+52 kg) osvojivši 1.mjesto u kategoriji, zatim Loren Crnčec Janković (32 kg) osvojivši 3. mjesto i Nikola Jaušovec (42 kg) koji je osvojio 3.mjesto.

Grgur Dovečer je također nastupio u ovoj uzrasnoj kategoriji, ali mu je zbog male sportske nesreće izmakla medalja. U kategoriji U-10 Loren Crnčec Janković (30 kg) je osvojio 2. mjesto, Fran Hranilović (38 kg) je osvojio 3. mjesto, Andro Rapaić i Jan Gregorec osvojili su 3. mjesta u kategoriji do 42 kg, kao i Nika Đurinić (32 kg). Natjecateljska judo sezona se polako zahuktava, pa već naredni vikend judaši imaju priliku pokazati svoje znanje na natjecanju u Osijeku.