Ostalo 21.09.2016. 11:21. Zadnja izmjena: 21.09.2016. 11:24.

Turnir

Karate klub Globus najbolji klub na Karlovac Openu

U subotu, 17. rujna u Karlovcu u sportskoj dvorani „Mladost“ održan je 13. po redu Karlovac Open na kojem je nastupio 281 natjecatelj iz 39 klubova iz Hrvatske. Na turniru su nastupili i karatisti Globusa iz Čakovca sa svojih 7 mladih članova koji su osvojili čak 9 medalja (dva nastupa u duplim kategorijama), od čega 6 zlatnih, 1 srebrna i 2 brončane medalje. S ostvarenim rezultatima karatisti Globusa postali su najbolji klub na turniru ispred KK Omega iz Zagreba, te Velike Gorice.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili

• 1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Nika Žerjav (ml.kadetkinje i učenice), Emili Beti (učenice), Teo Kečkeš (kadeti i ml.kadeti), Elena Kečkeš (kadetkinje)
  • 2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Lovro Farkaš (učenici)
  • 3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Josip Slukić (ml.kadeti), Samantha Berdin (ml.kadetkinje)

Natjecatelje su vodili treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger.

Izvor: Nino Posavec