Ostalo 21.11.2018. 14:38. Zadnja izmjena: 21.11.2018. 14:39.

Karate kup

Karatistima Globusa 16 medalja u Osijeku

U subotu, 10. studenog u dvorani Gradski vrt u Osijeku održan je 1.karate kup grada Osijeka. Na natjecanju je nastupilo preko 500 natjecatelja iz 40 klubova iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske. Na turniru su uspješno nastupili i karatisti Globusa iz Čakovca koji su osvojili 16 medalja - od čega 9 zlatnih, 4 srebrne i 3 brončane medalje. Ovim rezultatom Globusovci su bili najuspješniji klub u borbama i 2. u ukupnom poretku.

Medalje su osvojili:

• 1.mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Ema Marčec – ml.kadetkinje -45kg i kadetkinje -47kg, Aida Trstenjak – učenice -32kg, Laura Strahija – učenice -36kg, Lovro Farkaš – ml.kadeti -52kg, Ana Filipović – kadetkinje +54kg, Sara Novak – juniorke -48kg, Sven Strahija – učenici +46kg, Josip Slukić – kadeti -63kg
  • 2.mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Nikola Topličanec – ml.kadeti -41kg, Aida Trstenjak – ml.kadetkinje -40kg, Sara Novak – kadetkinje -47kg, Ana Filipović – juniorke +59kg
  • 3.mjesto i brončanu medalju osvojili su: Sven Strahija – ml.kadeti -48kg, Laura Strahija– ml.kadetkinje -40kg, Timo Vlahek – kadeti -52kg

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić, a sudili su Tomislav Magdalenić i Berislav Maksimović.