Ostalo 22.11.2017. 15:43. Zadnja izmjena: 22.11.2017. 15:44.

Karate

Karatistima Globusa devet zlata iz Križevaca i prvo mjesto u ukupnom poretku

U nedjelju, 19. studenoga u dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca u Križevcima održan je međunarodni karate turnir «Križevci Open». Na turniru je nastupilo 383 natjecatelja iz 48 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovačke i Srbije. Na turniru su nastupili i mladi natjecatelji Karate kluba Globus iz Čakovca te osvojili 17 medalja, od čega 9 zlatnih, 3 srebrne i 5 brončanih medalja. Sa ostvarenim rezultatima karatisti Globusa osvojili su prvo mjesto u poretku klubova na turniru.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili:

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Aida Trstenjak – ml.učenice -28kg, Laura Strahija – ml.učenice -32kg i učenice -32kg, Sven Strahija – učenici -46kg, Nikola Topličanec – ml.kadeti -45kg, Kristian Topličanec - ml.kadeti -52kg, Josip Slukić - ml.kadeti -57kg, Sara Novak – ml.kadetkinje -45kg, Elena Kečkeš – juniorke -53kg,

2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Aida Trstenjak – učenice -32kg, Sara Novak – kadetkinje -47kg, Luna Hamer – juniorke -53kg

3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Sven Strahija – ml.kadeti -45kg, Luka Sokač - ml.kadeti -57kg, Ema Marčec – ml.kadetkinje -40kg, Lovro Farkaš – kadeti -52kg, Kristian Topličanec – kadeti -52kg,

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić, a sudio je Tomislav Magdalenić.

Izvor: Nino Posavec