Ostalo 29.03.2019. 12:20. Zadnja izmjena: 29.03.2019. 12:20.

Turopoljska frka

Mladi judaši Zrinskog odlični u Velikoj Gorici

U Velikoj Gorici nedavno je održan judo turnir „Turopoljska frka” na kojem je nastupilo 365 natjecatelja iz 36 klubova. Među njima bili su i mladi judaši Judo kluba Zrinski, koji su ostvarili zapažene rezultate, osvojivši u velikoj konkurenciji čak pet medalja.

Zlatnu medalju osvojila je Lorenna Hranilović u kategoriji do +63kg, dok su srebrne medalje osvojili Antonija Matoša u kategoriji do +63kg i Nikola Jalšovec u kategoriji do -46kg. Brončanim medaljama okitili su se Matej Naranđa u kategoriji do +55kg i Andro Rapaić u kategoriji do -42kg. Najmlađi predstavnik kluba, Fran Hranilović poslije izvrsnih borbi ipak se nije uspio popeti na postolje izgubivši borbu za brončanu medalju. Mlade judaše na natjecanju je pratio trener Filip Šeketa.