Ostalo 28.04.2019. 08:10. Zadnja izmjena: 28.04.2019. 08:11.

Prvenstvo

Mladi karatisti Globusa bili su odlični u Slavoniji

U Ivankovu pokraj Vinkovaca nedavno je održano Prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste, na kojem je nastupilo 515 mladih karatista i karatistica iz 77 klubova, a boje KK-a Globus branilo je devet natjecatelja, koji su osvojili osam medalja, od čega tri zlata, dva srebra i tri bronce. Treneri Dejan Slukić i Mladen Vizinger kazali su kako je i ova posljednja berba medalja samo potvrda kvalitetnog rada u klubu.

Zlatne medalje osvojili su Sven Strahija, Nikola Topličanec i Leona Gulija, srebrne Ema Marčec i Laura Strahija, a brončane Aida Trstenjak, Petar Slukić i Sven Strahija. Emily Beti osvojila je peto mjesto, a nastupila je još i Tia Križaić koja je usprkos odličnom nastupu zaustavljena u prvom kolu.