Ostalo 19.01.2016. 07:46. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:30.

26. Međunarodni turnir Partizan Bakovci

Na turniru u Sloveniji nastupili brojni šahisti međimurskih klubova

Šahovsko društvo Radenska Pomgrad i KŠ Bakovci uspješno su organizirali tradicionalni 26.međunarodni turnir „Partizan Bakovci“. Nastupilo je 68 šahista, igrano je švicarskim sustavom 9 kola 7 minuta plus 3 sekunde po potezu.
Nastupili su i brojni šahisti međimurskih klubova, najbolji među njima bio je Mladen Trbojević (ŠK Stridon Štrigova) na 2. mjestu s 7 osvojenih bodova.

Matija Zadravec (ŠK Gornji Mihaljevec) s 5,5 bodova završio je na 14.mjestu.

Lea Števanec (ŠK Stridon) bila je s 5,5 bodova na 17.mjestu.

Darko Šardi (ŠK Sloboda Mihovljan) osvojIo je 5 bodova i 27.mjesto, na 44.mjesto plasirao se je Darko Močnik (ŠK Sloboda) s 4 boda, 4 boda osvojili su i Marin Zadravec (ŠK Gornji Mihaljevec) na 46. i Stjepan Kerovec (ŠK Sloboda) na 47.mjestu, 49.mjesto s 3,5 boda osvojio je Mihael Vurušić (ŠK Gardinovec) ....

Pobjednik turnira je domaći igrač Matej Titan (ŠD Radenska Pomgrad) s 8 osvojenih bodova.