Ostalo 25.06.2017. 07:20. Zadnja izmjena: 25.06.2017. 07:20.

Za mlađe kadete i početnike

Održano ljetno regionalno prvenstvo REGIJE 4 u plivanju

U Sisku je u organizaciji HPS-a održano ljetno Regionalno prvenstvo Regije 4 u plivanju za mlađe kadete i početnike. Nastupili su i mladi plivači i plivačice Čakovečkog plivačkog kluba, njih 18 (Sven Furdi, Borna Bičak, Gašpar Bodulica, Matija Tropša, Ana Tušek, Dora Horvat, Haja Rapaić, Jana Slaviček, Marta Horvat, Vida Kolarić, Dominik Dukić, Luka Bašek, Tin Janči, Jessica Elena Novak, Lucija Trupković, Meri Furdi, Sara Puklavec i Mario Beliga) pod vodstvom trenera Leonarda Novaka, postigli su odlične rezultate osvojivši 14 medalja.

Plivalo se je ukupno u 10 pojedinačnih disciplina u dvije kategorije za dječake i djevojčice, te u štafetama  4 x 50 metara mješovito, 4 x 50 slobodno, 4 x 100 metara slobodno i 4 x 100 metara mješovito.