Ostalo 22.08.2018. 08:52. Zadnja izmjena: 22.08.2018. 08:54.

Streličarstvo

Osam medalja naših streličara na turniru u Varaždinskim toplicama

U Varaždinskim toplicama domaćin streličarskog turnira bio je tamošnji klub „Minerva“ koji je ugostio 80-ak streličara iz BiH, Slovenije i Hrvatske. Ovo je bila posljednja provjera za Prvenstvo Hrvatske (za kadete, juniore, seniore i veterane). Iz SK 'Katarina Zrinski' Čakovec nastupilo je 14 natjecatelja koji su osvojili osam medalja.

U stilu olimpijskog luka među seniorima Krešimir Štrukelj osvojio je brončanu medalju, Karlo Cilar zauzeo je peto mjesto, Mladen Kodba zauzeo je deveto mjesto, a Tin Makitan deseto. U kategoriji seniorki Sanela Kovačić osvojila je zlatnu medalju. Među kadetima Ivo Maček zauzeo je četvrto mjesto. Među veteranima Mihael Štebih dobro je pucao čitavi turnir i na kraju uvjerljivo osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Među dječacima do 12 godina Matija Talaš zauzeo je četvrto mjesto. U stilu složenog luka među seniorima Krunoslav Sušec zauzeo je peto mjesto. U stilu standardnog luka seniorske kategorije Mladen Trupković osvojio je zlatnu medalju. Među kadetima Fran Kovačić također osvaja zlatnu medalju. U kategoriji dječaka do 14 godina Ivor Nikolić osvaja zlatnu medalju, isto tako i Marta Galina u kategoriji djevojčica do 14 godina osvaja zlatnu medalju. U stilu instiktivni luk među dječacima do 12 godina Andrija Đurčević osvojio je zlatnu medalju.