Ostalo 26.05.2018. 08:40. Zadnja izmjena: 26.05.2018. 08:41.

Zagreb

Plesno-gimnastički klub Flik Šenkovec doplesao do naslova europskih prvaka

Od 10. do 13. svibnja u zagrebačkoj Areni je održan European Championship International Dance Open 2018., koji okuplja 10000 plesača iz 200 klubova iz 38 različitih država. Sudački tim broji 50-ak međunarodnih i licenciranih sudaca iz brojnih država koji ocjenjuju i prate svaki korak plesačica i plesača. Po prvi puta na tako velikom natjecanju u plesnoj disciplini Acrobatic Dance, predstavio se i plesno-gimnastički klub Flik Šenkovec.
Koreografija LA LA LA - kids1 production, osvojila je 1. mjesto i naslov europskih prvaka u toj kategoriji.

Koreografija Best Friends - grupa kids 2, u velikoj i jakoj konkurenciji osvojila je 5 mjesto. Solistica Flika Marta Novak (7 godina) iz Čakovca, osvojila je srebro i naslov europske viceprvakinje s koreografijom The Jungle. Vježbači Flika nastavljaju marljivo trenirati jer krajem svibnja ih očekuje sljedeće veliko natjecanje World Dance Finals u Poreču, na kojem će predstaviti sve svoje vještine i talente za koje ih je s puno truda i strpljenja pripremala trenerica Tatjana Stojiljković.