Ostalo 11.05.2018. 10:11. Zadnja izmjena: 11.05.2018. 10:55.

Zagreb

Plivački klub Vidra na 10. Regionalnom prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom

U subotu, 5. svibnja održano je 10. Regionalno prvenstvo Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom u Zagrebu. Nastupilo je 120 plivača iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i susjedne nam Slovenije.

Plivački klub Vidra Varaždin predstavljala su 6 plivača: Sabina Kušter, Brunela Hrženjak, Teo Škvorc, Jakša Mislović, Nikola Kosec i Andrej Marjanović koji su imali ukopno 21 start i od toga osvojili 10 prvih,1 drugo i 3 treća mjesta. Iako je konkurencija bila izrazito jaka naši plivači postigli su zavidne rezultate čime su još jednom potvrdili da se uloženi trud ,upornost i hrabrost i te kako isplate.

REZULTATI

SABINA KUŠTER osvojila je 3 prva mjesta u disciplinama 50m slobodno,100m leđno i 100m slobodno te drugo mjesto na 100m prsno.

BRUNELA HRŽENJAK plivala je 50 m prsno i osvojila prvo mjesto dok je dva treća mjesta osvojila plivajući 100m leđno i 50m leđno.

TEO ŠKVORC osvojio je treće mjesto u disciplini 100m slobodno.

JAKŠA MISLOVIĆ plivao je 100m prsno te osvojio prvo mjesto.

NIKOLA KOSEC plivajući 100m slobodno,100m leđno i 50m leđno osvojio je tri prva mjesta.

ANDREJ MARJANOVIĆ je na 50m prsno i 50m leđno osvojio dva prva mjesta.

Vidre su se iz Zagreba vratile okićene medaljama i diplomama, stekle su značajno iskustvo te dobile još veći poticaj za sljedeće natjecanje koje će se održati 19. svibnja u Velenju u Sloveniji.