Ostalo 17.05.2018. 07:42. Zadnja izmjena: 17.05.2018. 07:42.

Čakovec

Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Međimurja u badmintonu

U dvorani II. OŠ Čakovec u organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održano je 17. Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Međimurja. Nastupilo je 29 učenica i  učenika iz 6 osnovnih škola Međimurja. Voditelj natjecanja bio je Filip Mikolaj, a vrhovni sudac Tomislav Grubić.

U konkurenciji dječaka 1.-4. razredi naslov prvaka osvojio je Vito Peti, pobjedivši u finalu Vitu Blažića s 21:18. Brončane medalje osvojili su Edo Đurkas i Matija Đeri. Ekipno: 1. II. OŠ Čakovec, 2. III. OŠ Čakovec, 3. Područna škola N.S. Rok.

U konkurenciji djevojčica 1. - 4. razredi naslov je osvojila Vanja Novak pobjedivši u finalu Nelu Novak s 21:7. Brončane medalje osvojile su Stela Jalšovec i Klara Hajdarović; ekipno: 1. I. OŠ Čakovec, 2. OŠ P. Zrinski Šenkovec, 3. II.OŠ Čakovec.

U konkurenciji dječaka 5.-6. razredi naslov je osvojio Josip Đeri pobjedivši u finalu Mateja Martinjaka s 21:16. Broncu je osvojio Marin Lakić; ekipno: 1. OŠ P. Zrinski Šenkovec, 2. I. OŠ Čakovec, 3. III. OŠ Čakovec 70.

U konkurenciji djevojčica 5.-6. razredi naslov je osvojila Jana Turk pobjedivši u finalu Ivu Bratušu s 2:1. Bronce su osvojile Lucija Kacun i Lucija Novak. Ekipno: 1. II. OŠ Čakovec, 2. I. OŠ Čakovec i 3. OŠ Strahoninec.

Kod dječaka 7.-8. razreda naslov je osvojio Ivan Grubić pobjedivši u finalu Dinu Blažića s 2:0. Broncu je osvojio Lovro Kovačić; ekipno: 1. II.OŠ Čakovec, 2. I. OŠ Čakovec 80.