Ostalo 27.06.2018. 09:18. Zadnja izmjena: 27.06.2018. 09:25.

Streljaštvo

Prvenstvo MŽ u gađanju serijskim malikalibarskim pištoljem Drulow

Ovogodišnje prvenstvo Međimurske županije u gađanju serijskim malikalibarskim pištoljem Drulow održano je 22.6. na streljani u Čakovcu. Nastupile su tri ekipe, a u pojedinačnoj konkurenciji dvanaest natjecatelja.

Naslov prvaka županije za ovu godinu osvojila je ekipa Mihovila iz Čakovca s postignutih 1357 krugova. Drugo mjesto osvojila je ekipa Alzasa iz Čakovca s 1179 krugova, a treće mjesto ekipa Slobode iz Mihovljana s postignutih 919 krugova.

U pojedinačnoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Antun Ladić član Mihovila s 481 krugom. Drugo mjesto osvojio je Ivica Takač član Alzasa s 480 krugova, a treće mjesto Antun Grošanić član Mihovila s postignutih 444 kruga.

Normu za nastup na državnom prvensvtu koje je narasporedu 07. i 08.srpnja u Osijeku ispunila je ekipa Mihovila, a u pojedinačnoj konkurenciji trojica prvoplasiranih natjecatelja iz pojedinačne konkurencije.