Ostalo 26.06.2020. 07:49. Zadnja izmjena: 26.06.2020. 07:49.

Turnir

ŠAH: Sportske igre mladih

U nedjelju, 14. lipnja odigran je kvalifikacijski turnir za Sportske igre mladih. Turnir je bio podijeljen u dvije kategorije: U11 i U15.

Kod dječaka do 11 godina nastupilo je 8 igrača, a kartu za završnicu u Splitu osigurao je Grga Brnadić s maksimalnim brojem bodova 5/5. Drugo mjesto osvojio je Ivano Lukačević s 4 osvojena boda, a treći je bio Dino Ignac s 3 osvojena boda. Kod dječaka do 15 godina nastupilo je 6 igrača, a najbolji je bio prvi favorit turnira Ivor Colev s 4 osvojena boda. Drugo mjesto osvojio je Bartol Perko s 3,5, a treći je bio Lovro Pergar s 3 osvojena boda. Kod djevojčica smo imali 3 natjecateljice, a najbolja je bila Lucija Heric. Drugo mjesto osvojila je Sabina Ignac, a treća je bila Paula Šalamon.