Ostalo 10.07.2017. 12:36. Zadnja izmjena: 10.07.2017. 12:50.

Streljaštvo

SD Mihovil iz Čakovca drugi na Prvenstvu Hrvatske u gađanju serijskim Mk pištoljem

Ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske u gađanju serijskim Mk pištoljem Drilow za seniore održano je na streljani u Karlovcu. Nastupile su četiri ekipe a naslov prvaka države osvojila je ekipa SD Počlicajac iz Karlovca s postignutih 1412 krugova. Drugo mjesto osvojila je ekipa SD Mihovil iz Čakovca s 1300 krugova, treće mjesto ekipa SD Virovitica 1861 s 1265 krugova, a četvrto mjesto osvojila je ekipa SD Koška iz istoimenog mjesta s 912 postignutih krugova.

U pojedinačnoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je Vlado Cindrić (Policajac) s 493 kruga. Drugo mjesto osvojio je Matija Cindrić član iste ekipe s 479 krugova, a treće mjesto osvojio je Ivica Takač (Alzas – Čakovec) s 474 kruga. Antun Grošanić (Mihovil) osvojio je 4. mjesto s 458 krugova, Antun Ladić (Mihovil) osvojio je 6. mjesto s 451 krugova, a Damir Novak (Mihovil) osvojio je 15. mjesto s postignutim 391 krugom u konkurenciji dvadeset natjecatelja.