Ostalo 08.02.2016. 14:50. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Judo klub Zrinski Čakovec

Sjajan nastup naših judaša u Samoboru na međunarodnom turniru

U subotu, 30. siječnja, u Samoboru je održan međunarodni turnir "Profectus Kup 2016" na kojem su nastupili i predstavnici judo kluba Zrinski Čakovec. Na natjecanju je sudjelovao 501 natjecatelj iz 44 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, te Austrije. Naši predstavnici ostvarili su zapažene rezultate osobito u starosnoj kategoriji do 12 godina gdje su osvojili dva druga mjesta, Lorena Hranilović u
kategoriji +52kg, te Dino Vuk u kategoriji - 50kg. Vrlo dobre borbe pružili su naši predstavnici i u kategoriji do 14 godina te osvojili jedno treće mjesto, Gala Pasarić u kategoriji -57kg i jedno peto mjesto koje je osvojio Marin Vabec u kategoriji -50kg. Od mlađih kadetkinja nastupila je i Nika Jaušovec kojoj je u kategoriji do 44kg zamalo izmakla brončana medalja. Sljedeće natjecanje je već 13. veljače u Lendavi i vjerujemo da će naši judaši nastaviti svoje uspješne nastupe.