Ostalo 07.10.2018. 09:38. Zadnja izmjena: 07.10.2018. 09:40.

Natjecanje

SPORTSKA UDRUGA SLIJEPIH ZRINSKI Prvaci u električnom pikadu

U Sportskoj udruzi slijepih „Zrinski“ Čakovec i u ovoj su natjecateljskoj sezoni postigli dobre rezultate. Na dva turnira u električnom pikadu u Zagrebu i Karlovcu ekipa u sastavu: Dragutin Andrašec, Marko Slaviček, Nenad Štrek i Danijel Sabol osvojila je 1.mjesto, a na pojedinačnom državnom prvenstvu u Puli Dragutin Andrašec je u kategoriji slijepih između 27 natjecatelja osvojio vrlo dobro treće mjesto, Nenad Štrek je u kategoriji slabovidnih osvojio naslov državnog viceprvaka. U istoj kategoriji Danijel Sabol je osvojio vrlo dobro 8.mjesto, dok je Marko Slaviček bio 27.

Udruga ima desetak aktivnih natjecatelja koji u prostorijama Udruge treniraju svake srijede, a predsjednik Udruge unatrag nekoliko godina je Nenad Štrek. Od sredine listopada nastavljaju se službena sportska natjecanja gdje iz Udruge „Zrinski“ očekuju dobre rezultate.

Izvor: J. Freiler, Z. Premuš