Ostalo 29.01.2019. 08:07. Zadnja izmjena: 29.01.2019. 08:07.

Čakovec

Sportska udruga slijepih „Zrinski“: Zadovoljni rezultatima u 2018. godini

U Sportskoj udruzi slijepih „Zrinski“ Čakovec zadovoljni su postignutim rezultatima tijekom protekle 2018. godine, kako na natjecateljskom tako i organizacijskom dijelu. S istima nas je upoznao Udruge Nenad Štrek.

-Na sportskom polju postigli smo niz odličnih rezultata. U 1. ligi elektroničkog pikada trenutno zauzimamo 3. mjesto, s velikim izgledima da u drugom dijelu prvenstva još više popravimo plasman, a ekipa u sastavu: Dragutin Andrašec i Mirko Slaviček (slijepi) te Danijel Sabol i Nenad Štrek (slabovidni) to je u mogućnosti ostvariti. Na državnom prvenstvu Dragutin Andrašec i Nenad Štrek u svojim su kategorijama osvojili 3. i 2. mjesto, a osvojena su i 1. mjesta na turnirima u Zagrebu i Karlovcu. U 2019. godini, sada u povoljnijim uvjetima za rad i djelovanje, mogu već sada najaviti još bolje rezultate, završio je u optimističnom tonu Štrek.

Izvor: jf, zp